Graphic, Code & Design by Show It Design
© 2016 by Barbara Szafraniec
tel. 694 55 88 01 / mail: kontakt@bs-studio-hostess.pl
agencja hostess i modelek
AGENCJA HOSTESS I MODELEK


TANCERZE WROCŁAW | 2019-03-11


Taniec to gra emocji i zmysłów, to pasja i energia  ...

Doskonale o tym wiedzą nasi wspaniali tancerze .

 Serdecznie zapraszamy do współpracy !  :) 

 

 Zakres:

-cha cha 

-samba

-rumba

-paso doble

-jive

-salsa

 

W standardzie :

-walc angielski

-walc wiedeński

-tango

-fokstrot

-quickstep

szczegóły >


Mikołajki 2017 :) | 2017-12-22


Mikołajki

 Grudzień to magiczny czas. Pierwszy śnieg, początek zimy, święta i prezenty! Każdy z nas pamięta czasy dzieciństwa, wyczekiwanie na Świętego Mikołaja i zgadywanie, co nam podaruje? Z czasem sami wchodzimy w rolę darczyńcy dla swoich najbliższych, lecz nie umniejsza to niezwykłości mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia. Wokół nas od kilku tygodni rozbrzmiewają świąteczne piosenki, otwierają się bożonarodzeniowe jarmarki, ludzie stają sie  milsi, a po ulicach chodzą Mikołaje i Mikołajki. Z uwagi na naszą działalność też przyczyniliśmy się w małej części do niezwykłości tego czasu.

Dzieci zawsze są spragnione uwagi i nagród. Któż może bardziej je nagrodzić niż tajemniczy święty w czerwonym stroju i długą brodą, który pojawia się raz na rok z wielkim worem prezentów? „Nasz” Mikołaj  2.12.2017 w towarzystwie dwóch uroczych pomocnic przez cały dzień radował dzieci podarunkami, budował ich miłe wspomnienia o Świętach na następne lata. Była to również okazja do robienia sobie wspólnie zdjęć. Pomocne Śnieżynki podawały prezenty, witały gości galerii handlowej w Bolesławcu  i angażowały się w loterię paragonową. To był miły czas zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Taki powinien być ten czas.

Zbliżają się święta bożego narodzenia – niech będzie to dla Państwa cudowny, rodzinny czas, pełen niepo

szczegóły >


Elite Circle - rajd | 2017-09-15


W Polsce organizuje się wiele ciekawych imprez motoryzacyjnych, ale niekwestionowaną królową wszystkich jest legendarny Elite Circle, znany wcześniej  jako Rage Race . Impreza ta poraża swoim blichtrem, ponieważ biorą w nim udział tylko najdroższe i najbardziej luksusowe samochody. Jednak nie to tworzy aurę niezwykłości owego wydarzenia, a ekskluzywna oprawa.

Tegoroczna edycja miała miejsce w południowo-zachodniej Polsce, w tym we Wrocławiu. Od samego początku, 5 lipca, przez kilka następnych dni uczestnicy tego niezwykłego wyścigu testowali swoje maszyny na krętych drogach Dolnego Śląska i Czech. Co najciekawsze o przebiegu trasy i zadaniach specjalnych zawodnicy i kibice dowiadywali się w trakcie! Na bieżąco o wydarzeniach z wyścigu informowało Radio Eska w audycjach na żywo. Na trasie odbywało się wiele atrakcji i urozmaiceń, zaś na mecie, w pięcio-gwiazdkowym hotelu Platinum Palace, czekało wielkie zwieńczenie całej imprezy.

Luksusowe otoczenie, wspaniałe towarzystwo, dziesiątki sportowych samochodów  .

To obraz przepychu tej niezwykłej imprezy, w której uczestniczyły nasze hostessy witając uczestników na mecie we Wrocławiu . Tam gdzie świat sportu przenika się ze światem luksusu musi być miejsce dla najpiękniejszych kobiet! 

Po wszystkim czekały kolejne atrakcje w tym after party w klubie muzycznym Grey. Wspaniała atmosfera i rozmach oprawy udowadaniają, że Rage jest

szczegóły >


Motywowanie zespołu :) | 2017-04-10


Największym sukcesem każdej firmy sa ludzie. To oni tworzą obraz całej firmym, która może byc postrzegana jak nienagannie działajaca machina lub sypiący się wrak.Bez ludzi żadna firma funkcjonować nie może, a bez pozytywnie nastawionych, zmotywowanych czlonków zespołu może jedynie upaść.  

Dlatego tak ważne jest motywowanie zespołu.

Ludzi motywują różne czynniki. Częstym " motuwatorem " są pieniądze, ale także rozwój, realizacjia pasji, uznanie,pokonywanie własnych barier,chęć osiągnięcia sukcesów itp.

 

 

Aby Twoi sprzedawcy byli mocno zmotywowani:

 

1. Powinni mieć jasno wyznaczone cele,zarówno te krótko - jak i długoterminowe oraz ogólne i częściowe.

2. Powinni mieć także wzór, do którego mogliby się odnieść.

3. Powinni znać osiągane wyniki i stale otrzymywać informacje, jak bardzo zbliżyli sie do celu. Ważnym uczuciem towarzyszącym motywacji jest poczucie wygranej. Każdy z nas lubi wygrywać, więc jeśli tylko Twój zespół np. zakończy dany etap projektu,zdobędzie określone wyniki itp.wzbudzaj poczucie wygranej. 

4.Pamiętaj aby zawsze stosować zasadę:daję reprymendę w cztery oczy.Chwal swoja załoge tak często jak to możliwe. Zadbaj,aby pochwały zostały usłyszane przez innych czlonków zespołu, a tekże przez przełożonych.Chwal szczerze z radościa i uśmiechem. Z pewnościa pr

szczegóły >


Wizerunek kobiety biznesu - podstawowe reguły kodu ubioru | 2017-04-03


Nie ocenia sie ludzi po wyglądzie ale jak Cie widzą tak Cie piszą. Na piersze wrażenie nigdy nie otrzymamy drugiej szansy, więc bardzo ważne jest, aby osoba, z która sie spotykamy,widziała że jesteśmy profesjonalne, kompletne i wyglądamy idealnie.

Moda co roku sie zmienia, jednak w ubiorze biznesowym od lat obowiązują pewne niezmienne zasady.

Jeśli sie do nich dostosujemy, bedziemy odbierane jak profesjonalne kobiety biznesu.Biznes biznesowi nierówny i tak samo jest z kodem ubioru.

Wyróżniamy trzy podstawowe style:formalny,biznesowy i swobodny, które zależne sa od branży,pozycji zawodowej, okoliczności i rodzaju wykonywanej pracy. Jednakże wszystkimi kodami rzadzą pewne podstawowe uniwersalne reguły.

Wizerunek kobiety biznesu to:

- Schludnośc i brak krzykliwych kolorów,

- Stosunkowo mozne akcenty kolorystyczne mogą być zaznaczone przez np. pasek lub apaszkę,

- Skromna minimalistyczna bizuteria odpowiednio dobrana,

- Buty zakrywające palce i pełne ( w ciepłe dni dopuszczalne są odkryte pięty) 

- Kolor stroju dopasowany do typu urody,

- Świeża, zadbana, czysta i dobrze ułozona fryzura, dobrana do kształtu twarzy i wieku,

- Zadbana cera,zęby i dłonie,

- Pasek dobrany do koloru butów,

- Rajstopy lub pończochy,

- Nieduża torba lub teczka,

 

Najczęstsze błędy popełniane przez kobiety biznesu:

szczegóły >


Piękne spotkania biznesowe | 2017-03-28


W biznesie najważniejsi są ludzie, a w firmie najważniejsi sa klienci. Warto więc zainwestować w metody nawiązania nowych kontaktów z klientami, podtrzymania relacji oraz promocji Twojej firmy za pośrednictwem profesjonalnych spotkań biznesowych. 

Przygotowując samemu spotkanie biznesow dla swoich klientów:

1. Usta cel spotkania,grupe docelową i budżet, jaki możesz na nią przeznaczyć.

2. Dokładnie zaplanuj spotkanie, rozpisz co się będzie działo, o której godzinie, ile spotkanie będzie trwać oraz kiedy dokładnie się odbędzie.

3. Rozdziel zadania członkom Twojego zespołu.

4. Wybierz odpowiednie miejsce, najlepiej blisko parkingu, takie do którego bez trudno można trafić i łatwo wytłumaczyć dojazd.

5. Zrób liste gości i przygotuj zaproszenia.

6. Wybierz podwykonawców. Ustal z nimi szczegóły współpracy, podpisz umowy i ustal realne terminy płatności. 

7. Znajdz ciekawe i niekonwencjonalne atrakcje spotkania. Przygotuj także gadżety, które możesz rozdać na spotkaniu.

8. Przed spotkaniem koniecznie potwierdz obecność gości i ewentualnie prześlij mapę dojazdu.

9. W dniu spotkania przyjdz co najmniej godzine wcześniej. Przygotuj salę, zadbaj o wszystkie szczegóły,np.kartki ze strzałkami kierującymi do sali, rozłożenie banerów, gadżetów.

10. Podczas spotkania koniecznie zadbaj o to, aby członkowie Twojego zespołu p

szczegóły >


Premiera Toyoty C-HR. | 2017-03-20


Premiera Toyoty C-HR. 

Firmy samochodowe, podczas promocji swoich nowych modeli, bardzo często korzystają z usług hostess. Jest tak, ponieważ dodają one elegancji, budzą pozytywne skojarzenia i przykuwają uwagę potencjalnych klientów. Koncerny samochodowe posiadając rozległe badania i potężne sztaby marketingowe doskonale o tym wiedzą i tym chętniej korzystają z naszych usług. Ostatnią okazją do współpracy z branżą motoryzacyjną była premiera przepięknej, futurystycznej Toyoty C-HR. Ten hybrydowy pojazd o futurystycznym kształcie był prezentowany szerszej publiczności we Wrocławiu, w  Hali Stulecia oraz centrum handlowym  Magnolia Park. Już sam nowoczesny wygląd samochodu zachęcał do bliższej uwagi. Efekt potęgowała obecność naszych pięknych pracownic, które serwowały potrzebne informacje spragnionym wiedzy fanom motoryzacji. Było o czym opowiadać, ponieważ to dzieło japońskich inżynierów poza wyglądem przeniesionym prosto z concept carów odznacza się doskonałą technologią hybrydową. Oznacza to, że dobre osiągi łączy z symbolicznym zużyciem paliwa, co w dzisiejszym Świecie jest nie do przecenienia. Nasze hostessy doskonale sprawdziły się w prezentacji modelu klientom i zadawały szyku całemu eventowi. To dość oczywiste skojarzenie – tam gdzie pojawiają się efektowne samochody są również piękne kobiety. Firma Toyota, również dzięki nam, zaliczyła doskonałą

szczegóły >


Event - Volkswagen Polska | 2017-03-02


Nasza agencja hostess i modelek  realizuje zlecenia na terenie całej Polski. Wiąże się to z udziałem na niezwykłych eventach, targach, bankietach czy premierach. W minionym miesiącu nadarzyła się okazja przeprowadzenia prezentacji nowych modeli Volkswagena w salonie motoryzacyjnym, w Świdnicy.

BS STUDIO HOSTESS miało zaszczyt wziąć udział w tym wydarzeniu i z dumą reprezentować markę Volkswagen. Rangę wydarzeniu nadawał tłum gości, zaproszonych indywidualnie na specjalny pokaz. Cały event stał na bardzo wysokim poziomie i był dopracowany w taki sposób aby osoby biorące w nim udział nie nudziły się ani chwilę. Warto opowiedzieć jak z perspektywy obserwatora wyglądało to widowisko, gdyż prezentacji modeli Golf, Passat Variant i Up towarzyszyły różne atrakcje, na przykład pokaz sztuczek barmańskich zaserwowany przez utytułowanego mistrza oraz długi pokaz laserowy. Widzowie byli pod wrażeniem efektownych podrzutów butelek, które płonęły w czasie pokazu. Goście mogli raczyć się wykonanymi przezeń drinkami oraz kosztować przystawki ze szwedzkiego stołu. Lasery rozprowadzone po przepastnym i eleganckim wnętrzu salonu, w rytm muzyki, przykuwały uwagę gości na wiele długich minut, a znakomity  konferansjer Dariusz Raczycki  doskonale prowadził całą imprezę przekazując przy okazji motoryzacyjne fakty. Jednak kluczowe dla całego wydarzenia były nowe, lśniące modele, które dumnie prezentowały n

szczegóły >


Sesja zdjęciowa samochodu - NEW WARSAW | 2017-01-29


NEW WARSAW

W sierpniu 2014 roku nasze modelki zostały zaproszone do sesji zdjęciowej niezwykłego prototypu - pierwszego polskiego samochodu luksusowego – New Warsaw. Projekt ten narodził się we Wrocławiu za sprawą Michała Koziołka i wspierających go Adama Mally’ego, Dawida Ozgi, Michała Puchalskiego, Jacka Śniadeckiego i Łukasza Myszyńskiego. New Warsaw jest próbą przywrócenia polskiej motoryzacji za sprawą reinterpretacji dawnej Warszawy 223 – limuzyny rodem z PRL-u. Samochód posiadać będzie silnik 5.0 V10 i dysponować będzie mocą ponad 500 koni mechanicznych, wewnątrz zaś oprócz skóry naturalnej znajdziemy drewno z polskiego dębu, bursztyn oraz... butelkę luksusowej wódki. Prototyp w białym kolorze nie miał jeszcze tych udogodnień, lecz był jedynym tego typu pojazdem powstałym w Polsce i pierwszym z serii jedynie dziesięciu egzemplarzy, które powstaną.

szczegóły >


Pokaz mody Ewy Jobko | 2017-01-28


Pokaz mody Ewy Jobko 

 

21 lutego 2015 roku  o godzinie 19 odbył sie pokaz  Ewy Jobko (Ewa Jobko - Costume Designer) z udziałem naszych modelek.

Pięknym dodatkiem do Jej kolekcji była biżuteria sutache wykonana przez Agnieszkę Rodo ( rododendron7 Art-Soutache)

 

 

 

Pokaz uświetił recitale dwóch wspaniałych wrocławskich artystek:

Natalii Lubrano ( Natalia Lubrano Music ) oraz Jadwigi Tomczyńskiej(Jadwiga Tomczyńska)

Glamour - bankiety, wesela, konferencje

Ruska 37-38, 50-079 Wrocław 

 

szczegóły >


HOŚCI - Panowie na promocjach :) | 2017-01-08


 

 

Hostessy są dzisiaj cenione na rynku pracy, nikt nie podważa ich przydatności, wręcz przeciwnie, firmy widzą, że dzięki nim dokonuje się wzrost dochodów, prestiżu i ocieplenie wizerunku. Można zaryzykować stwierdzenie, że na targach,eventach,prezentacjach czy promocjach są one niezbędne. Jak surowo byłoby na prezentacji samochodów bez pięknych pań i jak ubogie stanowisko targowe bez uśmiechniętych hostess.

A co powiedzą Państwo o ich męskim odpowiedniku – hoście?

 

No właśnie, ta profesja nie jest szeroko znana, po pierwsze z powodu patriarchalnego społeczeństwa oraz bezpośrednich skojarzeń pewnych specjalności z kobiecością. To prawda, że hości nie sprawdzą się wszędzie, jednak nie można całkowicie ich skreślać. Są bowiem eventy, konferencje  i towarzyszące im sytuacje, gdzie to mężczyzna lepiej sprawdzi się w danej roli. Przykładem mogą posłużyć przeprowadzone przez nas promocje. Nasz host odwiedzał w smokingu wyznaczonych  gości i wręczał im ekskluzywne zaproszenia wraz z butelką wina oraz cygarem. Taka forma była ogromnym zaskoczeniem i nadała wydarzeniu niebywałej rangi. Innym razem hości prezentowali narzędzia budowlane podczas targów. Kobiety mimo najszczerszych chęci nie byłyby w tej roli wiarygodne. Dopasowanie odpowiedniego pracownika do powierzonego mu zadania oraz kompetencje są kluczowe, aby osiągnąć zamierzony efekt.

szczegóły >


Premiery aut i piękne HOSTESSY - MODELKI :) | 2016-12-07


Premiery nowych modeli samochodów na polskim rynku odbywają się co kilka miesięcy i są organizowane z wielkim rozmachem. Nic dziwnego, przedstawiają bowiem cacuszka warte kilkadziesiąt, a nawet kilkaset tysięcy złotych przed wymagającą widownią, w tym gwiazdami i ludźmi elity. Wydarzenie to jest wymagające, ale warte zaangażowania, ponieważ kreuje wizerunek i generuje zainteresowanie produktem. Musimy mieć świadomość, że samochód to dobro luksusowe i należy mu się godna oprawa, dlatego organizując premiere nowego modelu auta należy mieć na uwadze rangę tego wydarzenia. Aby przebiegło ono doskonale warto zadbać o odpowiednią oprawę – prestiżową lokalizację, konferansjera, gwiazdę wieczoru na efektownej scenie, scenerię nadającą klimat oraz... hostessy! Piękne panie są nierozłącznym elementem motoryzacji, idealnym połączeniem, będącym świetnym wabikiem klientów. Efektowna, elegancka kobieta jest dopełnieniem atrakcyjnego samochodu. Badania psychologiczne wykazały, że ludzki mózg doszukuje się ludzkich twarzy w przyrodzie, zatem projektanci wykorzystują tą wiedzę przy tworzeniu samochodów nadając im ludzki wyraz. Udowodniono, że zestawienie samochodu z atrakcyjnym człowiekiem budzi pozytywne odczucia, swoistą więź emocjonalną, dlatego obecność hostess jest taka ważna przy prezentacji aut. Pośrednio generują one sprzedaż poprzez ten trik psychologiczny. Ponadto dodają eventowi blasku, a samemu modelo

szczegóły >


Co powinna wiedzieć MODELKA przed pierwszą sesją zdjęciową? | 2016-11-29


Wybierając się na sesję do fotografa warto pamiętać, że dobry fotograf najczęściej wykonuje zdjęcia odpłatnie. Często są to duże pieniądze, dlatego warto się dobrze przygotować do takiej wizyty, aby być dobrze przygotowaną i nie zmarnować zainwestowanych pieniędzy. Poniżej przedstawiamy parę wartościowych wskazówek. Przygotowania warto zacząć już kilka dni przed wymarzoną sesją zdjęciową. Nie jest tajemnicą, że modelka powinna żyć fit, dbać o swoją figurę odpowiednią dietą i ćwiczeniami. Spójrz na swoją sylwetkę, zobacz co wymaga jeszcze nakładu Twojej pracy i zintensyfikuj swoje ćwiczenia nad tą partią ciała. Figura to nie wszystko, aparat widzi Cię w całości, dlatego nad włosami również można popracować, choć w odrobinę inny sposób – Użyj odżywek, aby włosy były puszyste i lśniące, a rozdwojone końcówki przytnij. Jeżeli farbujesz włosy zadbaj o to by nie mieć odrostów ani wyblakłego koloru. Nie farbuj jednak włosów na ostatnią chwilę w domowych warunkach, gdyż w przypadku nieudanej koloryzacji nie będziesz miała czasu na poprawki. Dopełnieniem zabiegów pielęgnacyjnych, które sprawią, że zaprezentujesz się w całej okazałości jest odpowiednie nawilżenie skóry kremami oraz zadbanie o paznokcie. Pamiętaj, że tipsy lub krzykliwe kolory, wzory i ozdoby na paznokciach nie koniecznie muszą być dobrze odebrane. Wystarczy, że będą przypiłowane i pomalowane na delikatny kolor l

szczegóły >


Jak zostać HOSTESSĄ ? | 2016-11-25


 Szukasz ciekawej pracy, w której możesz wykorzystac swoją komunikatywność ? Dołącz do grupy kilku tysięcy hostess i hostów współpracujących z nami. Oprócz dużych miast gdzie zlokalizowane są centra handlowe, organizujemy również promocje w mniejszych miejscowościach na terenie całej Polski. Nasze hostessy obsługują targi w kraju i zagranicą, konferencje, sympozja,eventy firmowe , seminaria, bankiety, pikniki, festyny, imprezy dla dzieci, wydarzenia specjalne i inne. Bycie hostessą nie wymaga nadzwyczajnych umiejętności, Ty również możesz nią zostać jeśli masz szczupłą sylwetkę i wzrost powyżej 167cm. Dziewczęta chcące pracować jako hostessa muszą być otwarte, miłe,uprzejme, lubić ludzi i mieć świadomość, że ich zadaniem jest ułatwianie życia innym: informowanie, pomaganie, a nie tylko upiększanie świata. Dobra hostessa musi byc komunikatywna i poważnie traktować swoją prace. Powinna zwracać na siebie uwagę zarówno urodą jak i osobowością, oraz potrafić pogawędzić nie tylko o promowanym produkcie, lecz także o wydarzeniach kulturalnych, premierach kinowych, ciekawostkach swojego miasta, itp...

Dużym atutem bedzie brak tatuaży :)

 

Zapraszamy do współpracy !

 

szczegóły >


Fordanserki, czyli jak uatrakcyjnić imprezę firmową. | 2016-11-22


Na imprezy firmowe decyduje się coraz większa liczba przedsiebiorstw, gdyż doskonale integrują  załogę firmy i budują morale. Choć nie mają bezpośredniego przełożenia na zarobki i generują koszta to odgrywają ważną role w działalności firmy, gdyż są elementem motywacyjnym dla pracowników. Warto zatem sprawić, aby pieniądze zainwestowane w impreze firmową były we właściwy sposób wykorzystane. Najpiekniejsza lokalizacja i otwarty bufet są bardzo ważne, lecz aby impreza była niezapomniana i przyniosła zakładany skutek, mogą okazać się niewystarczające. Dopełnieniem imprezy firmowej, jej kluczowym elementem i czymś co zapewni jej pełen sukces są fordanserki. Te kontaktowe i pełne energii dziewczyny są w stanie wprowadzić pozytywną atmosferę i zadbać o to, by goście nie przeżyli ani chwili nudy. Głównym zadaniem fordanserek jest, jak wskazuje nazwa, taniec. Panie proszą Panów do tańca, czym łamią opór niepotrzebnego onieśmielenia ze strony gości i pozwalają wesoło się bawić. Robią to z dużym taktem i w miłej atmosferze, nigdy nie przekraczając granicy dobrego smaku, a jednocześnie zapewniają gościom radosną zabawe. Duży wdziek, porcja uśmiechu i zdolności taneczne są receptą na sukces imprezy firmowej. Nasze fordanserki, często bedące jednocześnie modelkami, posiadają te i inne cechy, jak uroda, zasady moralne i inteligencja. Warto zainteresować się usługa

szczegóły >


Dlczego warto zatrudniać HOSTESSY NA TARGI, EVENTY, BANKIETY I PROMOCJE :) | 2016-11-29


Każda firma dbająca o swój wizerunek wykorzystuje pracę hostess i słusznie ! Przedsiębiorcy we Wroclawiu, Warszawie, Poznaniu, Krakowie i innych dużych miastach znają je od dawna i chętnie korzystają z ich usług. Jest to doskonały sposób, aby przyciągnąć potencjalnych klientów i stworzyć pozytywny wizerunek firmy, dodajac tym samym wiekszego prestiżu i klasy. Profesjonalne hostessy potrafią być główną wartością całej imprezy, za sprawą przyjaznego, pogodnego usposobienia, otwartości, zaangażowania oraz posiadanych kompetencji. Hostessy są nieocenione podczas promocji, targów, eventów, bankietów oraz imprez firmowych, gdyż są pierwszą osobą, z którą ma styczność klient i przez to są wizytówką firmy, którą godnie reprezentują. Nie jest tajemnicą, że największe zaufanie budzą osoby ładne, uśmiechnięte i z dobrą energią. Takie są nasze dziewczeta i to właśnie dzięki nim firmy budzą pozytywne skojarzenia . Zapraszamy do współpracy !

szczegóły >


Premiera Oranżady PRL | 2015-05-21


Nasza agencja hostess i modelek często bierze udział w rozmaitych promocjach, jednak wiosną 2015 roku mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w bardzo nietypowym przedsięwzięciu. Nasze modelki pojawiły się bowiem na prezentacji Oranżady PRL – Napoju stworzonego i promowanego przez Krzysztofa Skibę.

 

Wydarzenie to miało miejsce w warszawskiej restauracji Banjaluka i już od początku zapowiadało się niezwykle. Gospodarz imprezy, frontman grupy Big Cyc, przyjechał czerwonym Ĺťukiem, a ubrany był w biały fartuch rodem z PRL-owskiego spożywczaka, podobnie jak część jego znamienitych gości. Byli to między innymi Końjo, Michał Milowicz, Norbi, Krzysztof KASA Kassowski, Andrzej Nejman czy... Ryszard Kalisz! 

 

Zwłaszcza postać tego sympatycznego polityka była pewnego rodzaju smaczkiem, ponieważ jako były członek PZPR był symbolem minionego systemu. Cała impreza była jedną wielką zabawą, pełną śmiechu i symboli odnoszących się od PRL, na przykład oranżadę rozdawano, gościom i przechodniom, w płóciennych siatkach. 

 

Oczywiście nie była to jedyna forma podania tego napoju, o należytą formę i wzbogacenie smaku zadbał Mistrz Europy Barmanów Krzysztof Drabik, uczestnik Mam Talent, który serwował doskonałe drinki. Tym co wywołało nasz największy aplauz była żonglerka butelkami na dawnym polskim motorowerze Komar. 

 

W tym czas

szczegóły >
Zapraszamy do współpracy!