Graphic, Code & Design by Show It Design
© 2016 by Barbara Szafraniec
tel. 694 55 88 01 / mail: kontakt@bs-studio-hostess.pl
agencja hostess i modelek
AGENCJA HOSTESS I MODELEK


Elite Circle - rajd | 2017-09-15


W Polsce organizuje się wiele ciekawych imprez motoryzacyjnych, ale niekwestionowaną królową wszystkich jest legendarny Elite Circle, znany wcześniej  jako Rage Race . Impreza ta poraża swoim blichtrem, ponieważ biorą w nim udział tylko najdroższe i najbardziej luksusowe samochody. Jednak nie to tworzy aurę niezwykłości owego wydarzenia, a ekskluzywna oprawa.

Tegoroczna edycja miała miejsce w południowo-zachodniej Polsce, w tym we Wrocławiu. Od samego początku, 5 lipca, przez kilka następnych dni uczestnicy tego niezwykłego wyścigu testowali swoje maszyny na krętych drogach Dolnego Śląska i Czech. Co najciekawsze o przebiegu trasy i zadaniach specjalnych zawodnicy i kibice dowiadywali się w trakcie! Na bieżąco o wydarzeniach z wyścigu informowało Radio Eska w audycjach na żywo. Na trasie odbywało się wiele atrakcji i urozmaiceń, zaś na mecie, w pięcio-gwiazdkowym hotelu Platinum Palace, czekało wielkie zwieńczenie całej imprezy.

Luksusowe otoczenie, wspaniałe towarzystwo, dziesiątki sportowych samochodów  .

To obraz przepychu tej niezwykłej imprezy, w której uczestniczyły nasze hostessy witając uczestników na mecie we Wrocławiu . Tam gdzie świat sportu przenika się ze światem luksusu musi być miejsce dla najpiękniejszych kobiet! 

Po wszystkim czekały kolejne atrakcje w tym after party w klubie muzycznym Grey. Wspaniała atmosfera i rozmach oprawy udowadaniają, że Rage jest najwiekszym wydarzeniem motoryzacyjno-lifestylowym w Polsce. Możność obserwowania aut Lamborghini, Maseratti, Aston-Martin, Porsche czy Ferrari w ich naturalnym środowisku, to znaczy na trasie, a nie na stoiskach targowych, jest przywilejem. Łącząc to z wyjątkowością finałowej imprezy i ciekawego towarzystwa czynią uczestnictwo w Elite Circle zaszczytem. :) GALERIA ZDJĘĆZapraszamy do współpracy!