Graphic, Code & Design by Show It Design
© 2016 by Barbara Szafraniec
tel. 694 55 88 01 / mail: kontakt@bs-studio-hostess.pl
agencja hostess i modelek
AGENCJA HOSTESS I MODELEKZOBACZ
MODELKI
ZOBACZ
HOSTESSY
ZOBACZ
FORDANSERKI

Zobacz gdzie ostatnio pracowaliśmy!Bądz na bieżąco z BS Studio Hostess
Motywowanie zespołu :)

Największym sukcesem każdej firmy sa ludzie. To oni tworzą obraz całej firmym, która może byc postrzegana jak nienagannie działajaca machina lub sypiący się wrak.Bez ludzi żadna firma funkcjonować nie może, a bez pozytywnie nastawionych, zmotywowanych czlonków zespołu może jedynie upaść.  Dlatego tak ważne jest motywowanie zespołu.Ludzi motywują różne czynniki. Cz(...)

czytaj więcej...

Premiera Toyoty C-HR.

Firmy samochodowe, podczas promocji swoich nowych modeli, bardzo często korzystają z usług hostess. Jest tak, ponieważ dodają one elegancji, budzą pozytywne skojarzenia i przykuwają uwagę potencjalnych klientów. Koncerny samochodowe posiadając rozległe badania i potężne sztaby marketingowe doskonale o tym wiedzą i tym chętniej korzystają z naszych usług. Ostatnią okazją do współpracy z branżą motoryzacyjną była premiera przepięknej, futurystycznej(...)

czytaj więcej...

Event - Volkswagen

Nasza agencja hostess i modelek  realizuje zlecenia na terenie całej Polski. Wiąże się to z udziałem na niezwykłych eventach, targach, bankietach czy premierach. W minionym miesiącu nadarzyła się okazja przeprowadzenia prezentacji nowych modeli Volkswagena w salonie motoryzacyjnym, w Świdnicy.

BS STUDIO HOSTESS miało zaszczyt wziąć udział w tym wydarzeniu i z dumą reprezentować markę Volkswagen. Rangę wydarzeniu nadawał tłum gości, zaprosz(...)

czytaj więcej...ZOBACZ WSZYSTKIE ARTYKUŁYZaufali nam:
PLUS GSM, PCC, DECATHLON, FIAT, W.KRUK, JA.BACZEWSKI, POLSAT, KGHM, TESLA, CAT, CONTINENTAL, POSNET, TOSHIBA, BOSCH, AMAZON, VODKA BELVEDERE, STUDIO 54, C. H. MAGNOLIA, DOUGLAS, MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃ, EWA JOBKO, MODERN ART & DESIGN...Zapraszamy do współpracy!