Graphic, Code & Design by Show It Design
© 2016 by Barbara Szafraniec
tel. 694 55 88 01 / mail: kontakt@bs-studio-hostess.pl
agencja hostess i modelek
AGENCJA HOSTESS I MODELEK


Event - Volkswagen
Event - Volkswagen

Nasza agencja hostess i modelek  realizuje zlecenia na terenie całej Polski. Wiąże się to z udziałem na niezwykłych eventach, targach, bankietach czy premierach. W minionym miesiącu nadarzyła się okazja przeprowadzenia prezentacji nowych modeli Volkswagena w salonie motoryzacyjnym, w Świdnicy.

BS STUDIO HOSTESS miało zaszczyt wziąć udział w tym wydarzeniu i z dumą reprezentować markę Volkswagen. Rangę wydarzeniu nadawał tłum gości, zaproszonych indywidualnie na specjalny pokaz. Cały event stał na bardzo wysokim poziomie i był dopracowany w taki sposób aby osoby biorące w nim udział nie nudziły się ani chwilę. Warto opowiedzieć jak z perspektywy obserwatora wyglądało to widowisko, gdyż prezentacji modeli Golf, Passat Variant i Up towarzyszyły różne atrakcje, na przykład pokaz sztuczek barmańskich zaserwowany przez utytułowanego mistrza oraz długi pokaz laserowy. Widzowie byli pod wrażeniem efektownych podrzutów butelek, które płonęły w czasie pokazu. Goście mogli raczyć się wykonanymi przezeń drinkami oraz kosztować przystawki ze szwedzkiego stołu. Lasery rozprowadzone po przepastnym i eleganckim wnętrzu salonu, w rytm muzyki, przykuwały uwagę gości na wiele długich minut, a znakomity  konferansjer Dariusz Raczycki  doskonale prowadził całą imprezę przekazując przy okazji motoryzacyjne fakty. Jednak kluczowe dla całego wydarzenia były nowe, lśniące modele, które dumnie prezentowały nasze hostessy. Dziewczyny ubrane w jednakowe, eleganckie sukienki nadawały szyku pokazowi. Trzeba przyznać, że męska część widowni z równym podziwem obserwowała auta co piękne panie. Jak widać kobiece piękno i motoryzacja potrafią iść w parze. Dzięki temu tandemowi wydarzenie w świdnickim salonie wzbudziło powszechny zachwyt i zapewniło poczucie uczestniczenia w prestiżowym evencie.

Prezentacja udała się znakomicie, zaproszeni goście bawili się doskonale, nasze hostessy brylowały w blasku jupiterów, a nasz klient – Volkswagen – odniósł sukces. To był udany wyjazd!
Zapraszamy do współpracy!