Graphic, Code & Design by Show It Design
© 2016 by Barbara Szafraniec
tel. 694 55 88 01 / mail: kontakt@bs-studio-hostess.pl
agencja hostess i modelek
AGENCJA HOSTESS I MODELEKPokaz mody Ewy Jobko

 

 

21 lutego 2015 roku  o godzinie 19 odbył sie pokaz  Ewy Jobko (Ewa Jobko - Costume Designer) z udziałem naszych modelek.

Pięknym dodatkiem do Jej kolekcji była biżuteria sutache wykonana przez Agnieszkę Rodo ( rododendron7 Art-Soutache)

 

Pokaz uświetił recitale dwóch wspaniałych wrocławskich artystek:

Natalii Lubrano ( Natalia Lubrano Music ) oraz Jadwigi Tomczyńskiej(Jadwiga Tomczyńska)

 Glamour - bankiety, wesela, konferencje

Ruska 37-38, 50-079 Wrocław 

Premiera Oranżady PRL

Nasza agencja hostess i modelek często bierze udział w rozmaitych promocjach, jednak wiosną 2015 roku mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w bardzo nietypowym przedsięwzięciu. Nasze modelki pojawiły się bowiem na prezentacji Oranżady PRL – Napoju stworzonego i promowanego przez Krzysztofa Skibę.

Wydarzenie to miało miejsce w warszawskiej restauracji Banjaluka i już od początku zapowiadało się niezwykle. Gospodarz imprezy, frontman grupy Big Cyc, przyjechał czerwonym Ĺťukiem, a ubrany był w biały fartuch rodem z PRL-owskiego spożywczaka, podobnie jak część jego znamienitych gości. Byli to między innymi Końjo, Michał Milowicz, Norbi, Krzysztof KASA Kassowski, Andrzej Nejman czy... Ryszard Kalisz! 

Zwłaszcza postać tego sympatycznego polityka była pewnego rodzaju smaczkiem, ponieważ jako były członek PZPR był symbolem minionego systemu. Cała impreza była jedną wielką zabawą, pełną śmiechu i symboli odnoszących się od PRL, na przykład oranżadę rozdawano, gościom i przechodniom, w płóciennych siatkach. 

Oczywiście nie była to jedyna forma podania tego napoju, o należytą formę i wzbogacenie smaku zadbał Mistrz Europy Barmanów Krzysztof Drabik, uczestnik Mam Talent  który serwował doskonałe drinki. Tym co wywołało nasz największy aplauz była żonglerka butelkami na dawnym polskim motorowerze Komar. 

W tym czasie nasze modelki uczestniczyły w pokazie mody. Nie byłoby w tym nic niezwykłego gdyby nie fakt, że zostały od stóp do głów przyozdobione w prawdziwe warzywa i owoce. Wszystkie panie miały indywidualne kreacje, na ich głowach widniały wianki z marchewek lub pomarańczy, biustonosze z rzodkiewek czy papryk, a biodra miały przepasane bananami, ziemniakami, a nawet kolbami kukurydzy. O ten niezwykły zabieg ubiór zadbała Wiganna Papina – stylistka i prowadząca Pytanie na Śniadanie. Co najzabawniejsze, po pokazie mody wyłoniono... Miss Warzywniaka! W międzyczasie pod restaurację przyjechali policjanci, którzy po degustacji pysznej oranżady i naprężeniu muskułów przez Chucka Norrisa szybko odjechali.

Jak widać każda promocja przebiega odrobinę inaczej, lecz przebieg tej był do prawdy niezwykły i budzący podziw swoją kreatywnością. Z humorem oddano klimat minionej w Polsce epoki, zachowując te miłe akcenty i zapewniono gościom wielką atrakcję. Naszym modelkom zaś niezapomniane stylizacje i świetne wspomnienia.

Otwarcie fabryki Toshiba

Nasze hostessy brały udział w tym ważnym dla polskiej gospodarki wydarzeniu, które odbyło się we wtorek 16.10.2007 roku w Biskupiach Podgórnych. O jego randze wspomniał obecny tam wiceminister gospodarki Marcin Korolec, który podziękował inwestorom za decyzję o uruchomieniu w Polsce pierwszej fabryki Toshiby w tej części Europy. Na miejscu obecny był również ambasador Japonii w Polsce Ryuichi Tanabe. Piekne hostessy w hołdzie japońskim tradycjom ubrane były w specjalnie na tą uroczystość zaprojektowane stroje, przypominające kimona.
Zapraszamy do współpracy!