Graphic, Code & Design by Show It Design
© 2016 by Barbara Szafraniec
tel. 694 55 88 01 / mail: kontakt@bs-studio-hostess.pl
agencja hostess i modelek
AGENCJA HOSTESS I MODELEK


Mikołajki 2017 :) | 2017-12-22


Mikołajki

 Grudzień to magiczny czas. Pierwszy śnieg, początek zimy, święta i prezenty! Każdy z nas pamięta czasy dzieciństwa, wyczekiwanie na Świętego Mikołaja i zgadywanie, co nam podaruje? Z czasem sami wchodzimy w rolę darczyńcy dla swoich najbliższych, lecz nie umniejsza to niezwykłości mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia. Wokół nas od kilku tygodni rozbrzmiewają świąteczne piosenki, otwierają się bożonarodzeniowe jarmarki, ludzie stają sie  milsi, a po ulicach chodzą Mikołaje i Mikołajki. Z uwagi na naszą działalność też przyczyniliśmy się w małej części do niezwykłości tego czasu.

Dzieci zawsze są spragnione uwagi i nagród. Któż może bardziej je nagrodzić niż tajemniczy święty w czerwonym stroju i długą brodą, który pojawia się raz na rok z wielkim worem prezentów? „Nasz” Mikołaj  2.12.2017 w towarzystwie dwóch uroczych pomocnic przez cały dzień radował dzieci podarunkami, budował ich miłe wspomnienia o Świętach na następne lata. Była to również okazja do robienia sobie wspólnie zdjęć. Pomocne Śnieżynki podawały prezenty, witały gości galerii handlowej w Bolesławcu  i angażowały się w loterię paragonową. To był miły czas zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Taki powinien być ten czas.

Zbliżają się święta bożego narodzenia – niech będzie to dla Państwa cudowny, rodzinny czas, pełen niepowtarzalnej atmosfery.  GALERIA ZDJĘĆZapraszamy do współpracy!