Graphic, Code & Design by Show It Design
© 2016 by Barbara Szafraniec
tel. 694 55 88 01 / mail: kontakt@bs-studio-hostess.pl
agencja hostess i modelek
AGENCJA HOSTESS I MODELEK


Bądz na bieżąco z BS Studio Hostess
Motywowanie zespołu :)

Największym sukcesem każdej firmy sa ludzie. To oni tworzą obraz całej firmym, która może byc postrzegana jak nienagannie działajaca machina lub sypiący się wrak.Bez ludzi żadna firma funkcjonować nie może, a bez pozytywnie nastawionych, zmotywowanych czlonków zespołu może jedynie upaść.  Dlatego tak ważne jest motywowanie zespołu.Ludzi motywują różne czynniki. Cz(...)

czytaj więcej...

Premiera Toyoty C-HR.

Firmy samochodowe, podczas promocji swoich nowych modeli, bardzo często korzystają z usług hostess. Jest tak, ponieważ dodają one elegancji, budzą pozytywne skojarzenia i przykuwają uwagę potencjalnych klientów. Koncerny samochodowe posiadając rozległe badania i potężne sztaby marketingowe doskonale o tym wiedzą i tym chętniej korzystają z naszych usług. Ostatnią okazją do współpracy z branżą motoryzacyjną była premiera przepięknej, futurystycznej(...)

czytaj więcej...

Event - Volkswagen

Nasza agencja hostess i modelek  realizuje zlecenia na terenie całej Polski. Wiąże się to z udziałem na niezwykłych eventach, targach, bankietach czy premierach. W minionym miesiącu nadarzyła się okazja przeprowadzenia prezentacji nowych modeli Volkswagena w salonie motoryzacyjnym, w Świdnicy.

BS STUDIO HOSTESS miało zaszczyt wziąć udział w tym wydarzeniu i z dumą reprezentować markę Volkswagen. Rangę wydarzeniu nadawał tłum gości, zaprosz(...)

czytaj więcej...

Premiery aut i piękne HOSTESSY - MODELKI

Premiery nowych modeli samochodów na polskim rynku odbywają się co kilka miesięcy i są organizowane z wielkim rozmachem. Nic dziwnego, przedstawiają bowiem cacuszka warte kilkadziesiąt, a nawet kilkaset tysięcy złotych przed wymagającą widownią, w tym gwiazdami i ludźmi elity. Wydarzenie to jest wymagające, ale warte zaangażowania, ponieważ kreuje wizerunek i generuje zainteresowanie produktem. Musimy mieć świadomość, że samochód to dobro luksusowe i (...)

czytaj więcej...

Jak zostać HOSTESSĄ ? :)

Szukasz ciekawej pracy, w której możesz wykorzystac swoją komunikatywność ? Dołącz do grupy kilku tysięcy hostess i hostów współpracujących z nami. Oprócz dużych miast gdzie zlokalizowane są centra handlowe, organizujemy również promocje w mniejszych miejscowościach na terenie całej Polski. Nasze hostessy obsługują targi w kraju i zagranicą, konferencje, sympozja,eventy firmowe , seminaria, bankiety, pikniki, festyny, imprezy dla dzieci, wydarzenia sp(...)

czytaj więcej...

Hostessy na TARGI, czyli jak zainteresować klienta naszym produktem :)

Targi dla każdej firmy są ważnym wydarzeniem, podczas którego ma się bezpośredni kontakt z klientem, któremu przekazuje się informacje o oferowanych produktach czy usługach. To jak się na nich zaprezentujemy zaprocentuje w postaci zysków oraz renomy. Jak zatem najlepiej przygotować się do targów aby zyskać jak najwięcej? Należy należycie zadbać o swój wizerunek, aby być kojarzonym jednoznacznie dobrze. Można pominąć tak oczywiste sugestie jak czyste(...)

czytaj więcej...

Co powinna wiedzieć MODELKA przed pierwszą sesją zdjęciową?

Wybierając się na sesję do fotografa warto pamiętać, że dobry fotograf najczęściej wykonuje zdjęcia odpłatnie. Często są to duże pieniądze, dlatego warto się dobrze przygotować do takiej wizyty, aby być dobrze przygotowaną i nie zmarnować zainwestowanych pieniędzy. Poniżej przedstawiamy parę wartościowych wskazówek. Przygotowania warto zacząć już kilka dni przed wymarzoną sesją zdjęciową. Nie jest tajemnicą, że modelka powinna żyć fit, db(...)

czytaj więcej...


Zapraszamy do współpracy!